Eurozel

O nás a našich cieľoch

ikonka rastlina

Rozširovanie portfólia

Neustále rozširujeme ponúkaný sortiment o nové druhy ovocia a zeleniny, tak aby sme uspokojili rastúci dopyt a neustále zmeny na trhu.

ikonka gastronómia

Budovanie vzťahov

Sme si vedomí, že budovať a udržiavať silné vzťahy so zákazníkmi, ktoré sa zakladajú na dôvere nám pomáha rásť a motivuje skvalitňovať naše služby.

ikonka produkcia

Kontrola produktov

Dbáme na dôkladnú a pravidelnú kontrolu kvality a bezpečnosti všetkých našich produktov, čím garantujeme ich vysokú kvalitu počas skladovania a prepravy.

cibulka
obrázok o nás

Náš príbeh

Založenie Eurozel

Pred tridsiatimi rokmi, ešte ako študent strednej školy som po vzore svojich rodičov začal s domácim pestovaním zeleniny určenej na maloobchodný predaj.

O dva roky neskôr som sa v rámci novej živnosti začal zaoberať maloobchodným predajom kupovaného tovaru. V rámci vychádzania v ústrety zákazníkom, hlavne z oblasti gastronómie sme začali realizovať aj rozvoz v okolí až sme sa dopracovali na zásobovanie, aj vtedy najväčšieho lokálneho reťazca Jednota Bratislava. Ďalej sme rozširovali ponuku tovaru a zaradením do sortimentu aj čistených vákuovo balených zemiakov a neskôr aj čistenej zeleniny zeleniny sa začal rozširovať okruh zákazníkov najmä z gastro sektora.

V rámci rozširovania a plánovania výstavby nových skladových priestorov bola v roku 2014 založená spoločnosť Eurozel s.r.o. na ktorú prešli všetky odchodné aktivity vykonávané dovtedy na živnostenské oprávnenie. V roku 2015 prebehla stavba prvej skladovej haly v Bernolákove na Priemyselnej ulici, o štyri roky neskôr sme z kapacitných dôvodov dali zhotoviť ďalšiu skladovú halu prepojenú s pôvodným objektom.

V súčasnosti sa snažíme pracovať najmä na skvalitňovaní procesov v spoločnosti ,aby sme mohli čo najlepšie reagovať na individuálne potreby zákazníkov.

Samuel Podobný, konateľ Eurozel s.r.o.

Sme certifikovaní

Sme hrdí na náš certifikát, ktorý potvrdzuje kvalitu a spoľahlivosť našich služieb. Vynaložili sme veľké úsilie na dosiahnutie tohto ocenenia a veľmi nás teší, že Vám môžeme garantovať naše produkty a služby vo vysokej kvalite a zároveň v priaznivých cenách. Zároveň sa neustále snažíme zlepšovať, prispôsobovať trhu a individuálnym požiadavkám čoho sú dôkazom aj naši dlhodobí zákazníci.

eurozel certifikát