EUROZEL

Portfólio našich produktov

Náš sortiment obsahuje široký výber kvalitného a čerstvého ovocia a zeleniny, ako aj rôzne ďalšie produkty a potraviny, ktoré sú bohaté na vitamíny. Okrem čisteného alebo sterilizovaného ovocia a zeleniny, exotického ovocia, byliniek, korenín, dochucovadiel a suchých výrobkov, spolupracujeme počas sezónnych období s domácimi pestovateľmi z rôznych oblastí Slovenska, aby sme vám poskytli len tie najlepšie produkty.

banner portfólio

Ponúkame vám

pomaranče

Ovocie

V našej ponuke nájdete široký výber čerstvého ovocia, vrátane jahôd, hrušiek, banánov, jabĺk a citrusových plodov.

zemiaky

Balené zemiaky

Náš sortiment zahrňuje balené zemiaky, ktoré sú starostlivo vybrané a zabalené s dôrazom na ich kvalitu a čerstvosť.

mäta

Čerstvé bylinky

Naša spoločnosť zabezpečuje dodávky čerstvých byliniek zo spoľahlivých zdrojov, čo zaručuje ich optimálnu čerstvosť a kvalitu.

múka

Doplnkový tovar

Ponuku sme rozšírili aj o hotové produkty, ako je kvalitný rastlinný olej, múku, cestoviny či dochucovacie zmesi ako je Vegeta.

kaleráb

Zelenina

Rozsiahly sortiment zeleniny v našej ponuke zahŕňa pestrofarebné paradajky, osviežujúce uhorky, šťavnatú mrkvu, výživnú brokolicu a čerstvé listové šaláty.

mrkva

Čistená zelenina

S naším dôkladným spracovaním čistenej zeleniny môžete mať istotu, že Vaše pripravované jedlá budú kvalitné, zdravé a chutné.

šampiňóny

Huby

Spolupracujeme s renomovanými dodávateľmi, aby sme mohli ponúknuť široký výber druhov húb a prispôsobiť sa Vašim požiadavkám.

zaváraniny

Gastro sortiment

Okrem našej širokej ponuky čerstvých produktov, poskytujeme aj zaváraninový tovar ako sú rôzne čalamády a zaváraná zelenina.

kukurica
logo zeleninárska

zeleninárska

Družstvo pestovateľov

Zeleninárska organizácia výrobcov vznikla už v roku 2004 a jej hlavným účelom bolo združiť producentov zeleniny za cieľom pokrytia potrieb rastúceho segmentu obchodných reťazcov v regióne. Prvými plodinami, ktoré začali členovia spolu pestovať a predávať boli zemiaky. Popri zemiakoch sa združenie v priebehu nasledujúcich rokoch stalo silným producentom cibule, kapusty, cesnaku, mrkvy a petržlenu.

ikonka košík s ovocím

Čerstvé

ikonka kukurica

Chutné

ikonka mrkva

Lokálne